Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Dragons Rhondorf - Hertener Loewen Tahminler

Yenile
Bitmiş 16/11 09:00

Maç tahminleri

16/11/2025

Dragons Rhondorf

09:00

Hertener Loewen

Bet:1x2 - K1

Oranlar:1.82

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.11.2025 18:41

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Dragons Rhondorf
DRA - %
Hertener Loewen
HER - %

Bahis ipuçları

Dragons Rhondorf

4 / 8 tüm müsabakalarda son maç Dragons Rhondorf yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Hertener Loewen

3 / 8 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Hertener Loewen 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Dragons Rhondorf

4 / 8 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Dragons Rhondorf 'si yenilgiyle sonuçlandı

Hertener Loewen

4 / 8 tüm turnuvalardaki son maçların Hertener Loewen 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Hertener Loewen

4 / 8 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Hertener Loewen 'si

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2

Dragons Rhondorf

4 / 8 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Dragons Rhondorf 'si

Hertener Loewen

3 / 8 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Hertener Loewen 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Dragons Rhondorf

1 / 8 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Mərc:1x2 - X

Dragons Rhondorf

4 / 8 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Dragons Rhondorf 'si

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.11.2025 18:41